cs

Vodní sporty

Penzion Zuzana

Vodní sporty

Rybařina pro malé i velké aneb jak strávit volné chvíle v krásném prostředí Máchova kraje

Vážení rybáři, dovolujeme si Vám představit zajímavé místo pro klidnou rybařinu, ležící necelý kilometr od známého střediska letní rekreace - Máchova jezera.

Rekreační středisko Staré Splavy leží při silnici spojující Mladou Boleslav s Českou Lípou, 70 km severně od hlavního města Prahy. Pokud odbočíte do Starých Splavů a dáte se první odbočkou vlevo (před závorami), dovedou Vás ukazatele přímo k rybníku, který má rozlohu 2,5 ha s hloubkou 1 - 3 m. Jedná se o dobře zarybněný revír, kde jsou ryby během roku několikrát dosazeny. Kromě lososovitých ryb jsou zde všechny běžné druhy druhy ryb. Výjimkou je červená forma japonského kapra Koy, který je zde chovný a celoročně hájen.

Chytat může každý, povolenky lze zakoupit přímo u rybníka, popřípadně si zapůjčit kompletní vybavení k rybolovu. O žíznivé a hladové rybáře se postaráme přímo v chatce u vody. Parkovat lze bezplatně v blízkosti chaty ve stínu stromů.

Doba lovu:
Duben + říjen - denně 7-18 hod.
Květen + září - denně 6-19 hod.
Červen, červenec, srpen - denně 6-21 hod.
s možností nočního rybolovu 21-6 hod.

!!! POZOR !!!

Do vezírku dávejte pouze ty ryby, které si chcete odkoupit! Ostatní bez prodlení vraťte do vody. Měnit ryby ve vezírku je zakázáno!

Informace o rybolovu:

602 229 169 - K. Samek

Půjčovna šlapadel, loděk a surfů:

Vyjížďky na kajutové plachetnici (pro 4-5 osob).

Novinky

  • Na co se u nás můžete těšit?
    Na co se u nás můžete těšit?

    Podívejte se, jaké budete mít v našem Penzionu služby a co všechno se nachází v okolí ...

  • Nové webové stránky
    Nové webové stránky

    S radostí spouštíme nové webové stránky Penzionu Zuzana. Najdete zde všechny důležité informace včetně snadné a rychlé možnosti rezervovat ubytování online.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..